150 milyon TL’lik deva yatırım Türkiye’nin en yeni deluxe aile oteli açıldı. Helal otellere her gün bir yenisi ekleniyor. Ortadoğu Grup ve Gür Yapı ortaklığıyla hizmet vermeye başlayan Wome Deluxe Alkolsüz Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet veriyor. Antalya’nın Alanya ilçesi Avsallar mevkiinde denize sıfır inşa edilen Wome Deluxe Hotel 120 bin metre kare alanda 800 oda ile hizmet veriyor.  Çam ormanlarının içinde tertemiz havası ve eşsiz güzellikteki plajıyla denize sıfır hizmet veren Wome Deluxe, ailelerin rahatlığı ön planda tutularak özel olarak tasarlandı.

Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür otel hakkında şöyle konuştu; "Gür ailesi olarak bölgenin aile oteli statüsündeki en yeni ve en lüks otelini inşa ettik. Ailelerin rahat etmesi için en ince ayrıntıyı bile düşündük. 5 yıldızlı otelimizde tam 10 bin metrekare alan hanımların rahatça tatil yapabilmesi ve denize girebilmesi için ayrıldı.”

Tesisin 7 bin metrekarelik spa alanı ve temiz havasıyla özellikle sağlık turizmine büyük katkısı olacağı düşünülüyor. 12 ay boyunca hizmet verecek olan tesis şirket organizasyonları, seminerleri için özel olarak tasarladığımız alanlarla iş dünyasına da hizmet verecek.

Otelin erkekler, kadınlar ve Çocuklar açık ve kapalı olmak üzere toplam 10 adet yüzme havuzu bulunuyor. sadece kadınlara özel 10 bin metrekare alanda plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aquapark da bulunuyor. 7 bin metrekarelik Spa alanında kadınlara ve erkeklere ayrı ayrı hizmet veriliyor.

Osmanlı ve Türk Mutfağından Seçme Lezzetler

Otel yemekleri konusunda çok iddialı. Öyle ki Osmanlı Mutfağından saraylara layık yemekler gün içinde otel misafirlerinin beğenisine sunuluyor. Wome Deluxe Otel, konumu, odaları, aktivite ve hizmetlerinin yanı sıra yemekleriyle de hayli iddialı.